WEB TASARIM

SEO UYUMLU – MOBİL UYUMLU WEB TASARIMI

Web siteniz sizin kartvizitiniz, firmanızın en iyi tanıtımıdır. İnternet ve mobil cihazların gelişimiyle web siteleri de teknolojiye ayak uydurmalıdır. Aktenk Bilişim ile web tasarım da hem mobil uyumlu hem SEO uyumlu web sitesine sahip olmak için bizi arayın.

KURUMSAL WEB TASARIM – SEO UYUMLU WEB SİTELERİ – MOBİL UYUMLU WEB SİTELERİ – ESNEK TASARIMLAR

Mobil uyumlu , SEO Uyumlu ve Esnek Web Tasarımlar

Mobil Uyumlu Web Tasarım

Web Siteniz Neden Mobil Uyumlu Olmalıdır ?

Mobil çağıyla beraber eskiden PC(Masaüstü bilgisayar)kullanımı yaygınken , yavaş yavaş notebook,tablet ve akıllı telefonlara kaymıştır teknoloji. Fuarda firmanızı tanıtırken artık telefon veya tablet ile sitenizi mutlaka gezmektedirler. Mobil uyumlu bir web siteniz olmadığını düşünün. Müşterinizin firmanıza bakış açısı olumsuz yönde etkilenecektir. Artık herkesin bir web sitesi var. Fakat rakiplerinizden önde olabilmek için mobil uyumlu olması çok önemlidir. Yıllar önce açılıp güncellenmemiş bir web sitesi, müşterinize göre büyük bir olumsuzluktur. Eski siteniz de mutlaka mobil uyumlu şekilde güncellenmelidir.

2015 yılı ile beraber Google mobil uyumlu web tasarımları daha ön planda tutucağını da resmi kaynaklarla paylaştı.
Web tasarımınız bu nedenle akıllı telefonlar, tabletler üzerinde en uygun şekilde kullanıcıların karşısına çıkmalıdır.

Aktenk Bilişim ile web tasarımda önceliğimiz MOBİL UYUM ve SEO uyumluluğudur. Arama motorlarında sizi daha yüksek sıralarda bulundurmak için her sayfanızı özenle hazırlarız.

Teklif almak için HEMEN ARAYIN.
0850 207 3512

YETKİLİ KİŞİ
Cankan AKTENK
cankan@aktenk.com.tr