SEO DANIŞMANLIĞI

Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization) olarak bilinen SEO, sitenizi arama sonuçlarında üst sıralara çıkarmayı sağlayan bir hizmettir. Rakiplerinizin bir adım önünde olmak için SEO çalışması oldukça önem taşır.

SEO Danışmanlığı Hizmetlerimizde
-SEO Analizleri
Sitenizin Google ve diğer arama motorlarına uyumlu hale getirilmesi sağlanır. Bu şekilde üst sıralara doğru firmanıza yer bulabilirsiniz.
Ayrıca RAKİP ANALİZİ hizmetimizle diğer firmalar ile rekabet durumu gözlenir. Rakiplerinizin çalışmaları ve durumu incelenip raporlanır.
Belirli kelimelere yoğunlaşarak hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Kurumsal SEO danışmanlığı – Bireylere özel SEO danışmanlık hizmetleri

-SEO Çalışmaları
SEO çalışmalarımız çeşitli yöntemlerle yapılmaktadır. Google ve diğer arama motorlarına en uygun çalışmalar yapılarak uzun vadede sizi en ön sıralarda tutmayı hedeflemekteyiz.

SEO çalışmalarımız 1. sayfa , ilk 5 ve ilk 3 sıralara özel olarak yapılmaktadır.

-SEO Paketleri
SEO çalışmalarında bütçesini kısıtlı ayıranlara özel paketlerimiz bulunmaktadır. Bu paketlerle belirli yere kadar yükselmeler kaydederek ilerlenir.

-SPAM İşlemleri
Google Sandbox – Manuel İşlemler – Google SPAM ve Sıralama Kaybı yaşayanlar için, öncelikli olarak siteniz detaylı şekilde incelenmektedir. Siteniz eğer SPAM duruma düştüyse kurtarma şansı tabi ki bulunmaktadır.
Sitenizin SPAM türüne göre çalışmalarımız yapılır ve belirli süre içinde temizlenip uyumlu hale getirilir.

Teklif almak için HEMEN ARAYIN.
0850 207 3512